SUPERFLOOR

 

Leštený betón je revolučná koncepcia podlahového materiálu, ktorá zmení betón na pevnejšiu, odolnejšiu, lesklú a nádhernú podlahu. Podlaha Superfloor je šetrná k životnému prostrediu a k Vašim celkovým nákladom. Lesklý betónový povrch nie je len pekný na pohľad, ale má aj ďalšie výhody. HTC-Superfloor vyhovuje norme SS-EN 61340-5-1.

HTC Superfloor Platinum
Platinum vytvára najlesklejší povrch. Toto prevedenie bežne odporúčame našim zákazníkom. Zahŕňa viac brúsnych krokov než iné prevedenia. Výsledkom je podlaha s neprekonateľnou odolnosťou. Kolesá a prevádzkové kvapaliny z vozíkov nezanechávajú žiadne stopy na lesklom povrchu.
HTC Superfloor Gold
Pri použití prevedenia Gold nebrúsime tak hlboko do betónu ako v prevedení Platinum. To znamená, že sa odkrýva menej štrkopiesku. Gold vytvára podlahu s vynikajúcou odolnosťou proti stopám od kolies vozíkov a pod. HTC SuperfloorTM Gold je ideálny pre podlahy, ktoré sú už hladké a rovné.
HTC Superfloor Silver
Silver je varianta prevedenia Platinum. Pri použití tohto prevedenia brúsime rovnako hlboko do betónu ako v prevedení Platinum, ale neleštíme. Štrkopiesok je odkrytý rovnako ako v prevedení Platinum. Silver je preto výbornou voľbou v prípade, že chcete podlahu s matnou povrchovou úpravou.
HTC Superfloor Bronze
Bronze je prevedenie s najmenším počtom brúsnych a leštiacich krokov. Táto konštrukcia nezahŕňa odkrytie štruktúry kameniva betónu. Miesto toho sa vrstva povrchovej zmesi vyleští, ale neodstraňuje. Tento postup vytvára pevnejší povrch s lesklou úpravou.

BAUSERVIS SK spol. s.r.o., Považská 16 , 940 01 Nové Zámky, info@bauservis.sk