UDRŽIAVAJTE PODLAHU DOKONALE ČISTÚ

Čistenie a údržba podláh

Čistá podlaha je nevyhnutným základom pre každodenné fungovanie vo výrobných priestoroch, obchodných centrách, predajniach alebo špecializovaných pracoviskách. Okrem toho je to vizitka starostlivosti o stav podlahy, pretože dokáže výrazne prispieť k dlhšej životnosti podlahy. Prečítajte si, ako sa o podlahu z našej realizácie starať alebo si rovno údržbu podlahy v našej réžii zabezpečte.

Čo pre vašu čistú podlahu vieme zabezpečiť?

Kým v niektorých prípadoch platí, že na ošetrenie a bežnú starostlivosť o podlahu stačí mop, voda a adekvátny bežne dostupný čistiaci prostriedok, iné podlahy si vyžadujú špeciálny prístup. Hlavným parametrom je nielen materiál, impregnácia podlahy, ale taktiež jej rozloha. Práve to je kľúčový parameter, ktorý rozhodne, či vám postačí ručné umývanie alebo siahnete po čistiacich strojoch, prípadne si objednáte čistenie podlahy ako službu, ktorá vás zbaví starostí.

Tipy, ako vyčistiť podlahu

Pre povrchová úpravu lešteného betónu vám radi poradíme odporúčaný postup, ako sa vhodne starať o betón pomocou špeciálnych prípravkov a technológie.

Predaj diamantových čistiacich padov a prípravkov

Radi by ste si čistenie podlahy vyriešili vo vlastnej réžii? V tom prípade u nás nájdete všetky potrebné pomôcky a čistiace prípravky, vďaka ktorým bude vaše čistenie podľa odporúčaných postupov.

Údržba a čistenie podlahy

Nemáte potrebnú technológiu, mechanizmy ani personálne zabezpečenie, ktoré by dokázalo pravidelnú údržbu a čistenie podlahy zrealizovať? Kontaktujte nás, radi sa o čistotu podlahy postaráme profesionálne. Vyhotovíme vám výhodnú cenovú ponuku a odporúčaný harmonogram čistenia, ktorý vieme podľa upraviť a doladiť podľa vašich individuálnych potrieb.

Pred čistením podlahy

Po čistení podlahy

Ako čistiť leštený betón?

Pre každodennú údržbu povrchovej úpravy betónu technológiou Husqvarna HIPERFLOOR® s impregnáciou HTC Stain Protection odporúčame použiť HTC Twister diamantové pady v kombinácii s podlahovým umývacím strojom a čistou vodou v nádrži. Pre zachovanie vysokej hodnoty impregnácie HTC Stain Protection na povrchu podlahy odporúčame pridávať 2x týždenne HTC Floor Conditioner.

Postup čistenia podlahy krok za krokom

1

Zbavte povrch hrubých nečistôt ručne alebo pomocou zametacieho stroja.

2

Nasaďte HTC Twister Green pad na unášač stroja. Farebná strana padu je strana pracovná a zároveň ukazuje opotrebovanie padu. V prípade straty farby končí životnosť HTC Twister padu.

3

Do nádrže podlahového umývacieho stroja nalejte čistú vodu a začnite so strojovým čistením.

4

Po skončení práce zložte HTC Twister pad zo stroja a opláchnite ho čistou vlažnou vodou.

Koľko stojí čistenie podlahy?

Radi by ste vedeli, koľko vás bude čistenie podlahy stáť alebo vás zaujíma cena diamantových podov a špeciálnych prípravkov na čistenie? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať. Po úvodnej konzultácii vám radi cenu navrhneme, vysvetlíme postup a následne si dohodneme termín realizácie.