VYBERTE SI PODLAHU, KTORÁ SPLNÍ VAŠE NÁROKY

Podlahy

Mať pevnú, odolnú a navyše vizuálne zaujímavú podlahu je základ každého priestoru. V BAUSERVIS-e vám ponúkame vyhľadávané leštenie betónu a liate podlahy v najvyššej kvalite. Komplexné služby, odborné poradenstvo a profesionálne odvedená práca. To sú hodnoty, na ktorých môže stáť aj vaša nová podlaha. Ktorá to bude?

Leštenie betónu

Vyberte si jedno z prevedení porvchovej úprav betónu pomocou brúsenia a leštenia.

Liate podlahy

Stavte na dokonale rovné, hladké a estetické podlahy v epoxidovom prevedení alebo vo verzii liate terrazzo.

Prečo podlaha od BAUSERVIS?

Mám dlhoročné
skúsenosti

Ponúkame komplexné služby

Odborne a na mieru poradíme

Pracujeme s najmodernejšími strojmi

Vyberáme si len kvalitný materiál

Odporúčajú nás spokojní zákazníci

Zrealizovaných podláh
0 m² +
Spokojných klientov
0 +
Najmodernejších strojov
0 +
Profíkov na podlahy
0 +

Cena podlahy

Zaujíma vás cena jednotlivých druhov podlahy alebo jej povrchovej úpravy?

 

Orientačnú cenu za m2 si môžete vypočítať online v našom porovnávači cien. Stačí zadať plochu, ktorú by ste chceli upraviť epoxidom, liatym terrazzom alebo v prípade betónu leštením a predbežne ceny jednotlivých typov si môžete porovnať. Ceny sú orientačné a výslednú presnú cenu sa dozviete po bezplatnej obhliadke naším technikom.

Ako prebieha spolupráca s nami?

01

Úvodný kontakt

Máte zaújem o úpravu betónu alebo liatu podlahu a radi by ste získali viac informácií? Kontaktujte nás telefonicky na 0905 310 037, 0918 065 400 alebo e-mailom na ponist@bauservis.sk pre základnú konzultáciu. V prípade povrchovej úpravy betónu už v tejto fáze poradíme, ako by mal realizátor postupovať pre dosiahnutie maximálnej kvality výsledného lešteného betónu.

04

Cenová ponuka

Po dohodnutí všetkých detailov a obhliadke miesta, kde budeme podlahu realizovať, vám pripravíme transparentnú cenovú ponuku na vybraný typ podlahy, prípadne zvolené varianty pre porovnanie. Ceny v ponuke sú konečné a presne stanovené, bez ďalších skrytých poplatkov.

02

Obhliadka zdarma

Po úvodnej konzultácii si dohodneme obhliadku zdarma, v rámci ktorej zistíme presnejšie detaily o aktuálnom stave plochy. V prípade záujmu vám radi poradíme možné alternatívy a taktiež vás nasmerujeme k potrebným úpravám plochy pred realizáciou. Príkladom je potrebné brúsenie, vyplnenie škár alebo prasklín a podobne.

05

Profesionálna realizácia

Vyhovuje vám naša cenová ponuka? V tom prípade nás od výslednej realizácie bude deliť len jediné – dohodnutie si vhodného termínu. Pre úpravu podlahy, ktorú je potrebné riešiť vo viacerých krokoch (napríklad po vytvrdnutí, penetrácii a podobne), si dohodneme presné dátumy, kedy jednotlivé úpravy zrealizujeme.

03

Vzorka lešteného betónu

Nie ste si istý, ako bude vaša nová podlaha vyzerať? V tom prípade vám radi vyhotovíme vzorku (najmä v prípade lešteného betónu). Na vybranej menšej ploche vám priamo zrealizujeme ukážku vybraného variantu (BRONZE, SILVER, GOLD, PLATINUM). Cena vzorky je 100 € a v prípade, ak sa rozhodnete pre záväznú realizáciu, túto sumu vám z ceny za výsledné dielo odrátame.

06

Údržba podlahy

Po vyhotovení podlahy vám vysvetlíme, ako sa o ňu starať, aby si zachovala požadované vlastnosti a vzhľad. Odporúčime potrebné čistiace prostriedky alebo špeciálne pady do čistiacich strojov, ktoré vám vieme aj zabezpečiť. V prípade záujmu sa o údržbu vašej podlahy radi postaráme v našej réžii.