EPOXIDOVÁ ŽIVICA NA PODLAHY

Liata epoxidová podlaha

Odolné a zároveň efektné riešenie podlahy s dokonale hladkým povrchom do interiéru. To je epoxidová podlaha bez škár, výčnelkov a navyše jednoduchou údržbou. Jednoliaty náter na cementový alebo betónový povrch je ideálny pre sklady, haly, dielne aj menšie garáže.

Prečo epoxidová liata podlaha?

Liate podlahy majú veľkú výhodu v rýchlosti realizácie, dostupnej cene a taktiež výslednom efekte, ktorý je možné v krátkom čase a na dlhú dobu zabezpečiť. Sikafloor®-264 N je 2-komponentná, farebná epoxidová živica, pomocou ktorej dosiahnete hladkú a lesklú vrchnú podlahovú vrstvu alebo dokonca protišmykovú vrstvu po pridaní piesku s adekvátnou frakciou. Zistite, či je epoxidová liata podlaha riešením pre váš interiér.

Dizajn

Rýchlosť

Dostupnosť

Cena

Epoxidová liata podlaha

postup

Základným predpokladom pre úspešnú aplikáciu epoxidovej liatej podlahy je vhodne upravený betónový alebo cementový podklad. To znamená, že musí byť čistý, suchý a bez znečistenia. Zároveň je potrebné odstrániť takzvané cementové mlieko a betón mechanicky upraviť v rámci zabezpečenia dostatočného profilu pre absorbciu nasledujúcich materiálov. Po vyplnení dutín a nerovností na to určenými produktami sa podľa pokynov výrobcu aplikuje podkladový náter a následne aj samonivelizačná vrstva živice Sikafloor®-264 N. V prípade potreby je možné protišmykovú vrstvu prespaním piesku a na podlahu naniesť uzatvárací náter.

Liata epoxidová podlaha je vhodná pre:

Výhody liatej epoxidovej podlahy

Odolnosť

Liate epoxidové podlahy sú dostatočne mechanicky aj chemicky odolné a vhodné pre stredné zaťaženie.

Vzhľad

Lesklá jednoliata podlaha prináša okulahodiaci vzhľad. Hladký povrch vzbudzujem dojem čistoty na prvý pohľad.

Dostupnosť

Riešenie liatej epoxidovej podlahy pomocou Sikafloor®-264 N nepredstavuje vysoké náklady za materiál ani realizáciu.

Efektivita

Aplikácia samonivelizačnej podlahy je jednoduchá, nevyžaduje si špeciálne mechanizmy a stavebné úpravy.

Rýchlosť

Epoxidová liata podlaha je podľa teploty pochôdzna od 18 hodín a úplne vytvrdená od 5 do 10 dní od realizácie.

Rovný povrch

Hladká a rovná plocha je riešením pre miestnosti, kde je potrebné zabezpečiť jednotný bezbariérový povrch.

Variabilita

Vybrať si môžete z odtieňov RAL 1001, 6021, 7030, 7032, 7035, 7037, 7038, 7040, 7042, 9002, prípadne iných na vyžiadanie.

Údržba

Epoxidové liate podlahy sú hygienické a navyše sa ľahko udržiavajú v potrebnej čistote a peknom vzhľade.

Epoxidová liata podlaha ukážky

Epoxidová liata podlaha – cena

Zaujíma vás cena epoxidovej liatej podlahy?

Orientačnú cenu za m2 si môžete vypočítať online v našom porovnávači cien. Stačí zadať plochu, ktorú by ste chceli upraviť epoxidom a predbežnú sumu si môžete porovnať aj s inými typmi podláh, ktoré vám vieme vyhotoviť.

1

Poradíme pri výbere

Zaujala vás epoxidová liata podlaha a potrebujete poradiť, prípadne máte viac otázok? Kontaktujte nás, radi vám ich zodpovieme a poradíme najvhodnejšie riešenie.

2

Transparentne naceníme

Základom cenovej ponuky je osobná obhliadka, kde posúdime stav existujúcej podlahy, prípadne navrhneme doplnkové služby ako vyrovnanie brúsením, výplň trhlín ai. Zároveň si dohodneme termín realizácie.

3

Profesionálne zrealizujeme

V BAUSERVIS-e máme dlhoročné skúsenosti s úpravou podláh, o čom svedčia spokojné referencie zákazníkov. Pracujeme s najnovšími technológiami a materiálmi.

4

Pomôžeme s údržbou

Po realizácii epoxidovej liatej podlahy vás oboznámime s tipmi na vhodnú starostlivosť. V prípade záujmu o údržbu alebo renováciu po rokoch ju dokážeme zrealizovať podľa požiadaviek.