RÝCHLO, EFEKTÍVNE A KVALITNE

Oprava podláh

V prípade nevhodného zaťaženia alebo mechanického poškodenia môže podlaha náporu podľahnúť. Nič však nebráni tomu, aby ste ju uviedli do pôvodného stavu. Opravu lešteného betónu, terazzo podlahy alebo liateho terrazza vám zrealizujeme tak, aby bolo poškodenie čo najmenej vidno a nebola narušená funkčnosť podlahy.

Oprava a renovácia lešteného betónu

Hoci je leštený betón maximálne odolné riešenie aj pre exponované podlahy, po čase prichádza v prípade lesklých variantov PLATINUM a GOLD k potrebe povrch preleštiť, aby získal pôvodný efekt. V BAUSERVIS-e máme komplexnú technológiu na renováciu lešteného betónu. Neváhajte sa na nás obrátiť. Naše služby vám radi ponúkneme aj v prípade pravidelnej údržby pomocou špeciálnej technológie určenej na starostlivosť o leštený betón, čo oceníte napríklad v prípade veľkých plôch.

Oprava terazzo dlažby

Terazzo dlažby sú obľúbenou povrchovou dlažbou v interiéroch, ktorá si vyžaduje značný rozpočet. Preto je v prípade poškodenia oprava riešením, ako zachovať hodnotu terazzo dlažby a v prípade potreby jej prinavrátiť pôvodný vzhľad. Prvým krokom je oprava škárovania dlažby, nasleduje hrubé prebrúsenie zubovania medzi jednotlivými dlaždicami. Tento krok sa vykonáva mokrou cestou. Nasleduje suché brúsenie a leštenie. Na záver odporúčame použiť finálnu uzatváraciu impregnáciu.

Oprava liateho terrazza

Liate terrazzo je skvelou alternatívou obľúbenej terazzo dlažby v tenšej, no stále dostatočne odolnej vrstve. Ak však nastane situácia, kedy v dôsledku prílišného mechanického zaťaženia alebo iného poškodenia treba liate terrazzo opraviť, sme tu pre vás. Ako prvý krok opravy vykonávame lokálne doplnenie poškodených miest a trhlín, ďalej nasleduje podľa miery poškodenia hrubé brúsenie, spevňujúca impregnácia a finálne leštenie technológiou s uzatváracou impregnáciou.

Koľko stojí oprava podláh?

Radi by ste vedeli, koľko vás bude oprava poškodenej podlahy, prípadne jej renovácia alebo údržba stáť? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať. Po úvodnej obhliadke vám radi opravu naceníme a vysvetlíme aj možnosti, ako postupovať.

Realizácie Nové Zámky

Realizácie Komárno

Realizácie Galanta