NAŠE SLUŽBY

JADROVÉ VŔTANIE

Vŕtanie otvorov jadrovými vrtákmi do všetkých stavebných materiálov. Používa sa pri vŕtaní otvorov pre kotvenie, zdravotechnické rozvody, VZT, ÚK, plyn.

VÝHODY JADROVÉHO VŔTANIA

Minimálny odpadový materiál, pri použití odsávania vody pri mokrom vŕtaní, alebo odsávaním prachu pri suchom takmer bez stôp.

PROFESIONÁLNE VŔTANIE OTVOROV

Po celom Slovensku realizujeme profesionálne vŕtanie otvorov diamantovými jadrovými vrtákmi. Špecializujeme sa na vŕtanie do betónu, vŕtanie do železobetónu, vŕtanie do panelu a tehly v bytoch a na stavbách.

  • Vďaka veľkému sortimentu vrtákov vieme vyvŕtať otvory od priemeru 20 mm do 900 mm. Hrúbka materiálu max do 1 m. Vrty je možné zhotoviť pod rôznymi sklonmi.
  • Jadrové vŕtanie je rýchle, presné, šetrné ku stavebnej konštrukcii a v konečnom dôsledku lacné.
  • Vďaka chladeniu vodou nevzniká prach, preto je vŕtanie do betónu alebo vŕtanie do panelu veľmi šetrné k okolitému prostrediu.

BEZ PRACHU S MINIMÁLNYM HLUKOM

S použitím odsávania, je možné pracovať v akýchkoľvek priestoroch prakticky bez obmedzenia prevádzky.Výhody jadrového vŕtania? S minimálnym hlukom (oproti sekacím kladivám bezkonkurenčne). Bez vibrácií to znamená bez akýchkoľvek prasklín v stene.

  • Veľmi rýchle vŕtanie – armatúry aj betón sú rezané súčasne). Minimálny odpadový materiál, pri použití odsávania vody pri mokrom vŕtaní, alebo odsávaním prachu pri suchom takmer bez stôp.

  • Vŕtanie je možné s vysokou presnosťou, aj pod uhlom. Tento spôsob vytvorenia otvorov je veľmi vhodné napr. pre vodo-elektro-plyno inštalatérov a inštaláciu klimatizácie pre bezkonkurenčnú minimálnu prácnosť, pre tvorbu otvorov v bytových domoch – už len z hľadiska hlučnosti a trvania prác.

VŔTANIE DO BETÓNU, ŽELEZOBETÓNU, PANELU, TEHLY V BYTOCH A NA STAVBÁCH.

S použitím diamantovej vŕtacej techniky vieme vytvoriť presné otvory na presne stanovených miestach bez ohľadu na polohu oceľových prvkov výstuže v betóne. Vŕtame otvory v rozmedzí 20 – 900 mm do hĺbky 1m.

Pri vŕtaní železobetónu je nutné používať vodu na chladenie vrtáka, ktorá môže byť odsávaná priamo od vrtu, aby sa zamedzilo vzniku škôd zatečením. Pri vŕtaní tehly a mäkších materiálov vŕtame nasucho s odsávaním prachu priamo z vrtáka.