NA NEPOZNANIE OD PÔVODNÉHO STAVU

Oprava výtlkov, trhlín a renovácia podláh

V prípade neprofesionálnej pokládky podlahy, mechanického poškodenia alebo prílišneho zaťaženia sa môže podlaha porušiť. Okrem estetickej vady však môže značne utrpieť aj jej funkčnosť a poškodenie s pribúdajúcim časom naberať väčšie rozmery. Máte podobný problém a trápia vás výtlky, dilatačné škáry či trhliny v podlahe? Kontaktujte nás, vašu podlahu opravíme alebo oživíme jej zašlý vzhľad.

Oprava výtlkov a trhlín v podlahe

Častým problémom, s ktorým sa na nás majitelia obytných domov, administratívnych budov, hál aj skladov obracajú, sú výtlky a trhliny, prípadne dilatačné škáry, ktoré v podlahe vzniknú. Taktiež platí, že po čase každá podlaha nadobudne známky používania, ktoré môžu narušiť jej povrchovú vrstvu. Nič však nie je stratené, podlahu dokážeme uviesť do stavu, kde opravou odstránime poškodenie bez toho, aby bolo naďalej obmedzená funkčnosť podlahy.

Čo dokážeme opraviť?

Postup opravy výtlkov a trhlín na podlahe

Po úvodnej obhliadke zistíme mieru poškodenia a odporučíme postup, ako podlahu uviesť do pôvodného stavu. Pomocou inovatívnej technológie Husqvarna HIPERFLOOR® dokážeme nerovnosti a škáry v podlahe opraviť spôsobom, ktorý zaručí maximálnu možnú podobu s pôvodnou podlahou. Postup opravy spočíva v použití cementových materiálov, ktoré zaisťujú dokonalé prepojenie s existujúcou betónovou podlahou. Vzhľadom k nami používaným materiálom nie je problém tónovania materiálu tak, aby výsledná oprava bola čo najpodobnejšia pôvodnej podlahe, vrátane štruktúry kameniva.

Renovácia podláh diamantovým čistením

Zašlú podlahu nemusíte hneď meniť za novú. Vašu kamennú, keramickú, terazzo a dokonca aj PVC podlahu dokážeme zrenovovať a vdýchnuť jej opäť vzhľad ako pred rokmi. Kombinácia overenej škandinávskej technológie a kvalitnej práce dokáže prinavrátiť vzhľad aj podlahe, ktorá má to najlepšie dávno za sebou. Diamantové čistenie je jednoduché a ekologické riešenie, ktoré odstráni škvrny, škrabance a praskliny pripomínajúce pomarančovú kôru, pomocou špeciálnych čistiacich strojov a čistej vody.

Akú podlahu vieme zrenovovať?

Postup renovácie podláh diamantovým čistením

Na základe osobnej obhliadky, ktorú poskytujeme zdarma, zistíme, v akom stave sa podlaha nachádza a či je oživenie diamantovým čistením vhodný spôsob, ako ju zrenovovať. Zároveň vám vyhotovíme cenovú ponuka na renováciu. Ak vám bude vyhovovať, pustíme sa do realizácie. V rámci jedného dňa vykonáme v závislosti na znečistení podlahy 1 – 3 kroky diamantového čistenia, ktoré zrenovujú vzhľad podlahy. Spolu s týmto oživením odporúčame prevedenie uzatváracej impregnácie, ktorá zaručí zachovanie vzhľadu zrenovovanej podlahy po dlhú dobu.

Koľko stojí renovácia podlahy?

Radi by ste vedeli, koľko vás bude oprava výtlkov alebo renovácia podlahy stáť? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať. Po úvodnej obhliadke vám radi oživenie podlahy naceníme a vysvetlíme bližší postup.